Рада Європи закликає до негайної деескалації навколо України

Рада Європи закликає до негайної деескалації навколо України

Фото Reuters

Рада Європи закликає до негайної деескалації риторики та дій навколо України.

Про це йдеться у спільній заяві керівництва Ради Європи щодо України, передає Укрінформ.

Зокрема, міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Італії та голова комітету міністрів Ради Європи Луїджі Ді Майо, президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс та генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич висловили надзвичайну стурбованість у зв’язку з високою напруженістю навколо України.

“Ми стривожені перспективою серйозного конфлікту на нашому континенті між нашими державами-членами. Ми підтверджуємо нашу непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів”, – йдеться у заяві.

Керівництво Ради Європи закликало “відповідні держави-члени подвоїти зусилля, щоб уникнути подальшого загострення ситуації та можливого збройного конфлікту”, а також “до негайної деескалації риторики і дій та до продовження діалогу”.

“Цей діалог має поважатися та ґрунтуватися на принципах, закріплених у Статуті Ради Європи та Європейській конвенції з прав людини, які всі держави-члени Ради Європи зобов’язані поважати, підтримувати та виконувати”, – йдеться у зверненні.

ПолітикаРосіяСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.