Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/61684c181100b73b005323745b1948aa.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Сайти Міноборони та ЗСУ, а також ПриватБанк і Ощадбанк зазнають DDОS-атаки

Сайти Міноборони та ЗСУ, а також ПриватБанк і Ощадбанк зазнають DDОS-атаки

Фото Reuters

Сайти Міністерства оборони та Збройних сил України у вівторок увечері зазнають DDОS-атаки, крім них також атакуються державні ПриватБанк і Ощадбанк.

Про це повідомляє пресслужба Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

“Протягом останніх годин ПриватБанк перебуває під масованою DDОS-атакою. Користувачі “Приват24” повідомляють про проблеми з платежами та загалом із роботою застосунку. Деяким користувачам зовсім не вдається зайти у “Приват24″, в інших не відображаються баланс і останні транзакції. В роботі Ощадбанку також спостерігаються збої, інтернет-банкінг не працює. Також були атаковані сайти Міноборони та ЗСУ”, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому у Facebook у вівторок.

У ньому уточнюється, що”не виключено, що агресор вдався до тактики дрібних капостей, адже за великим рахунком його агресивні плани не спрацьовують”.

Події
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.