У Києві опалювальний сезон завершиться через один-два тижні — Кличко

30 березня, 18:31 Поділитися:

У Києві опалювальний сезон завершиться через один-два тижні — Кличко

У Києві опалювальний сезон можуть завершити вже найближчими тижнями, якщо для цього буде відповідна температура повітря.

На цьому наголосив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу Київ.

Він зазначив, що відключити опалення в Києві можуть за два-три тижні.

«Якщо середньодобова температура перевищує +8 деякий період часу, ми, відштовхуючись від прогнозу погоди та деяких показників, з великою ймовірністю через два тижні, можливо, навіть через тиждень — опалення буде вимкнено», — розповів міський голова.

Відео дня

У низці міст вже завершують опалювальний сезон. Зокрема, в Одесі та Полтаві опалення перестануть подавати вже 31 березня.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Опалення Опалювальний сезон Отопление в Киеве

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.