Ватикан зобов’язав своїх співробітників до вакцинації від COVID-19

Ватикан зобов'язав своїх співробітників до вакцинації від COVID-19

Фото Reuters

Щоб запобігти новому стрибку захворюваності на COVID-19, Ватикан зобов’язав усіх своїх службовців пройти вакцинацію від коронавірусу або пред’явити докази того, що вони вже перехворіли на цю хворобу.

В оновлених нормах зазначено, що схвалити їх необхідно у зв’язку із “погіршенням нинішньої надзвичайної ситуації у галузі охорони здоров’я”, пише “Інтерфакс-Україна”.

Співробітникам Ватикану, які не зможуть довести, що вакцинувалися або одужали, не дозволять виходити на роботу, вони не отримуватимуть зарплату, проте їм обіцяють зберегти всі соціальні допомоги, йдеться у документі за підписом держсекретаря Святого Престолу кардинала П’єтро Пароліна, якого цитує у четвер Catholic News Service.

Раніше у Ватикані вимагали, щоб нещеплені співробітники пред’являли негативний тест на COVID-19 кожні 48 годин, цей пункт не увійшов до нових правил, опублікованих 23 грудня, які негайно набрали чинності.

У Ватикані визнають, що деякі співробітники не зможуть пройти вакцинацію з медичних причин, їх випадки для видачі відведення розглядатимуться держсекретаріатом спільно зі службою охорони здоров’я.

ВакцинаціяКоронавірус
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.