Повертаємося до графіків. В Одесі ввели стабілізаційні відключення електроенергії

26 березня, 10:20 Поділитися:

Повертаємося до графіків. В Одесі ввели стабілізаційні відключення електроенергії

В Одесі та Одеському районі введено графіки стабілізаційних відключень електроенергії.

Як повідомляється в Telegram ДТЕК, енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію в енергосистемі. У місті відновлюється робота 50% рухомого складу електротранспорту.

«Ремонтні роботи тривають. Просимо розумно споживати електроенергію, щоб зменшити навантаження на мережу. Енергетики Одещини та всієї країни роблять усе можливе, щоб якнайшвидше подолати наслідки російських обстрілів», — йдеться в повідомленні.

Відео дня

Читайте також:

Повертаємося до графіків. В Одесі ввели стабілізаційні відключення електроенергії

В Одесі повернули електрику всім споживачам, але запровадили графіки відключень — ДТЕК

Раніше повідомлялося, що в п’ятницю, 22 березня Росія здійснила наймасштабнішу атаку на українську енергетику за останній час.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що росіяни вдарили по дамбі ДніпроГЕС. У поліції повідомили, що рух через Дніпровську ГЕС повністю зупинили.

По Запоріжжю росіяни завдали 12 ракетних ударів. Попередньо сім будинків зруйновано, 35 — пошкоджено. 

У Кривому Розі є влучання в об’єкти критичної інфраструктури, у місті введено графіки відключень.

Читайте також:

Про введення екстрених відключень у Дніпропетровській області заявили в ДТЕК.

Харків був фактично повністю без світла, окупанти здійснили понад 15 ударів по об’єктах енергетики.

В Одесі було тимчасово введено відключення, в області пошкоджено енергооб’єкти.

Редактор: Олена Коваленко

Теги:   Відключення світла ДТЕК Обстріл Балістичні ракети Ракети Енергетика Інфраструктура Одеса Одеська область

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.