Динамо і Шахтар вийшли у чвертьфінал Кубка України — відео

Київське Динамо, донецький Шахтар та полтавська Ворскла стали чвертьфіналістами Кубка України з футболу.

Динамо на виїзді обіграло Маріуполь з рахунком 2:1. Київський клуб уже в першому таймі забив два м’ячі – відзначилися Вербич та Шабанов. Наприкінці поєдинку Очеретько скоротив розрив до мінімуму, але зрівняти рахунок господарям не вдалося.

Шахтар вибив з турніру Чорноморець. Після безгольового першого тайму у другій половині зустрічі «гірники» у відправили у ворота одеситів три м’ячі – Фернанду відкрив рахунок, Антоніо подвоїв перевагу, а крапку в матчі поставив Дентіньо.

Ще одним чвертьфіналістом стала Ворскла, яка на виїзді обіграла Верес з рахунком 3:1.

У інших парах 1/8 фіналу зустрінуться: Альянс — Львів, Верес — Ворскла, ЛНЗ — Дніпро-1 і Зоря — Рух.

Вилучення: Дахновський, 71 (Верес)

Напередодні Олександрія обіграла Металіст 1925 з рахунком 5:2 та стала першим чвертьфіналістом Кубка України.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Олег Телюк