Україна наполягає на об’єктивному та неупередженому розгляді справи затриманого в Греції ветерана АТО, – МЗС

 Україна наполягає на об'єктивному та неупередженому розгляді справи затриманого в Греції ветерана АТО, - МЗС

Фото Руслана Канюки, “День”

Україна наполягає на об’єктивному та неупередженому розгляді справи затриманого в Греції ветерана АТО, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

“25 жовтня арештованого також мають відвідати українські консули. МЗС України задіяло й інші контакти з грецькою стороною, зокрема через правоохоронні органи та офіс уповноваженого з прав людини. Ми наполягаємо на об’єктивному й неупередженому розгляді справи з дотриманням законних прав українського громадянина”, – сказав Ніколенко агентству “Інтерфакс-Україна” в четвер.

Він розповів, що консульство України в Салоніках опікується справою арештованого в Греції громадянина України за запитом іншої європейської держави.

“Консули підтримують з українцем регулярний зв’язок, він забезпечений українськими та грецькими адвокатами, умови його тримання прийнятні. 22 жовтня адвокат планує приїхати до Афін для захисту інтересів нашого громадянина під час розгляду прокуратурою Верховного суду Греції апеляційної скарги на рішення окружного прокурора регіону Фракія. За нашими оцінками, розгляд апеляції може тривати декілька місяців”, – додав спікер.

Раніше правозахисниця, координатор у Медійній ініціативі за права людини Ольга Решетилова повідомила у Facebook, що в Греції за запитом Литви під час перетину кордону затримали громадянина України, ветерана АТО Олександра Радкевича, заочно засудженого литовським судом у справі про події 1991 року.

ЄвропаЄСПодії
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.