На запуск теплопостачання в Києві піде 7 днів

На запуск теплопостачання в Києві піде 7 днів

Малюнок Віктора БОГОРАДА

У Києві для повного запуску опалення в житлових будинках необхідно сім днів.

Як повідомляє “Укрінформ”, про це сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час засідання Київради.

“Відносно житлового фонду, вже вийшло розпорядження КМДА про початок опалювального сезону з суботи, 23 жовтня. Всі технічні заходи з підготовки виконані, і з суботи почнемо запуск системи. Система теплопостачання Києва достатньо велика і потужна, тому на плановий запуск необхідно близько 7 днів. В кожному районі складений графік запуску будинків. Будемо інформувати всіх про перебіг подій”, – наголосив він.

Пантелеєв нагадав, що опалювальний сезон у місті Києві розпочався ще з 1 жовтня. “Мова йде про заклади соціальної сфери: про школи, садочки, лікарні. Зараз ці об’єкти фактично підключені. Об’єкти підключаються за заявками головних лікарів або керівників таких установ, тому там, де є заявки, заклади підключаються”, – розповів він.

Як повідомлялося, у столиці планують розпочати масове підключення житлових будинків до тепла з 23 жовтня. Відповідно до чинного законодавства, орган місцевої влади може прийняти рішення про початок опалювального сезону, коли середньодобова температура опуститься до +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб поспіль.

Київські НовиниСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.