22 найкращих вчених отримають стипендії для увічнення подій Революції Гідності та вшанування Героїв Небесної Сотні на 2022 рік

22 найкращих вчених отримають стипендії для увічнення подій Революції Гідності та вшанування Героїв Небесної Сотні на 2022 рік

Фото з архіву “Дня”

У День Гідності та Свободи МОН інформує, що визначено переможців на здобуття державних іменних стипендій кращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні на 2022 рік.

Відповідний наказ підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, напередодні Дня пам’яті відданості Героїв, повідомили на сайті міністерства.

Переможці конкурсу – 22 найкращих молодих вчених отримають стипендії з 1 січня 2022 року на один рік у розмірі майже 5 тис. гривень. Кожен стипендіат має вагомий внесок у розвиток української науки як важливої складової захисту національних інтересів України, за посилення міжнародного авторитету України, внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти, а також займає активну громадську позицію.

Подані 176 претенденти, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління міністерств, Служби безпеки України або перебувають у віданні Національної академії наук України, національних галузевих академій, з урахуванням розподілу державних іменних стипендій.

Визначення переможців на здобуття державних іменних стипендій відбулось відповідно до 5 номінацій:

  • стипендія імені Дмитра Максимова – 5 осіб;
  • стипендія Імені Назарія Войтовича – 5 осіб;
  • стипендія імені Романа Гурика – 4 особи;
  • стипендія імені Устима Голоднюка – 4 особи;
  • стипендія імені Юрія Поправки – 4 особи.

ЄвромайданНаука
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.