Канада почала отримувати Pfizer-BioNTech для вакцинації дітей 5-11 років

Канада почала отримувати Pfizer-BioNTech для вакцинації дітей 5-11 років

Фото Reuters

Канада почала отримувати поставки педіатричної COVID-вакцини Pfizer-BioNTech для вакцинації дітей 5-11 років.

Як повідомляє “Укрінформ”, про це під час пресконференції в Оттаві оголосила міністр державних закупівель Канади Філомена Тассі.

“Канада та Pfizer раніше домовилися стосовно прискореного графіку поставок дитячих COVID-вакцин, щойно вони отримають дозвіл на використання від регуляторних органів. Зважаючи на п’ятничне оголошення, я можу підтвердити, що Канада почне отримувати вакцини в неділю, й до кінця тижня до країни надійде 2,9 млн доз”, – сказала Тассі.

За її словами, цього достатньо для щеплення однією дозою всіх канадських дітей віком 5-11 років.

“Ми тісно співпрацюємо із Pfizer над формуванням чіткого графіку доставки вакцин для другої дози”, – наголосила міністр.

Як повідомлялося, у п’ятницю Департамент охорони здоров’я Канади дозволив робити щеплення вакциною Pfizer-BioNTech від COVID-19 дітям 5-11 років. Досі вакцину Pfizer-BioNTech у Канаді використовували для осіб, старших 12 років. Утім, дитяча доза відрізнятиметься від дорослої й матиме втричі менший обсяг (10 мікрограм замість 30). Педіатричну вакцину теж треба буде вводити двічі. Досі більше 85% канадців, старших 12 років, отримали дві дози щеплення від COVID-19. Протягом останніх тижнів найбільша кількість нових випадків інфікування фіксувалася саме у дітей, молодших 12 років, які поки не могли зробити щеплення.

ВакцинаціяКоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.