До лікарень у польському місті Гродно доставили вже близько сотні хворих мігрантів

До лікарень у польському місті Гродно доставили вже близько сотні хворих мігрантів

Фото Reuters

Із логістичного центру “Брузги” на білорусько-польському кордоні до лікарень у місті Гродно доставили вже близько сотні пацієнтів, серед яких є хворі на COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє видання “Хартыя97″ із посиланням на очільницю головного управління охорони здоров’я Гродненського облвиконкому Людмилу Кеду.

За словами білоруської чиновниці, хворих доставляють до медичних закладів у місті Гродно — переважно до лікарні швидкої медичної допомоги та університетської клініки.

“Сьогодні привезли майже 100 людей”, – сказала Кеда делегації ВООЗ, яка прибула до логістичного центру.

Серед основних причин госпіталізації Кеда виокремила пневмонію, захворювання легенів, шлунково-кишкового тракту.

«Деяких людей забрали з переохолодженням та застудою, зокрема з пневмонією. Один пацієнт у важкому стані з пневмонією, спричиненою коронавірусом», – додала Кеда.

Як повідомлялося, криза на польсько-білоруському кордоні триває від серпня. Польща та країни Балтії звинувачують Білорусь та РФ у гібридній агресії із застосуванням штучно створеного міграційного потоку. Від початку вересня на польсько-білоруському кордоні діє надзвичайний стан. Варшава планує збудувати до середини 2022 року на лінії кордону з РБ загородження заввишки понад 5 метрів.

КоронавірусМігранти на кордоні БілорусіЄвропаЄС
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.