Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/2f637d1a600e5eb0b1364b7c0c5ceda2.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

За добу окупанти двічі відкривали вогонь на Донбасі

За добу окупанти двічі відкривали вогонь на Донбасі

Фото Reuters

Упродовж минулої доби, 30 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ОС у фейсбуці.

В напрямку Станиці Луганської противник відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.

Поблизу Пищевика російські найманці здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів та станкових протитанкових гранатометів.

“Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїн перебуває у лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний”, – повідомили у штабі.

У штабі наголосили, що завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними. 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.