У Києві пройшла акція подяки країнам за військову підтримку України

У Києві пройшла акція подяки країнам за військову підтримку України

Фото Reuters

У центрі Києва 30 січня влаштували акцію “#ThanksFriends”, учасники якої висловили подяку іноземцям та урядам країн, які надали військове озброєння Україні на тлі загрози російського вторгнення.

Як повідомляє Суспільне, на Майдані Незалежності розгорнули плакат з надписом #ThanksFriends та вивісили прапори країн, які допомагали з озброєнням (йдеться, зокрема, про протитанкові гранатомети NLAW, комплекси Javelin, турецькі ударні безпілотники “Байрактар”, американський переносний зенітно-ракетний комплекс “Стінгер” та іншу зброю, — ред.), зокрема Великої Британії, США, Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Канади, Чехії та Туреччини.

Також учасники акції тримали плакати з аналогічними написами та зображенням прапорів України та інших країн. Організатором акції є політична партія “Демократична сокира”.

“Зараз ситуація симетрична до історії початку Майдану. Всі пам’ятають, як нас підтримували дипломати європейських посольств і взагалі люди з усієї Європи, Канади та США. І це в принципі нормальна реакція, коли тебе хтось дуже підтримує, подякувати йому за це”, — сказала членкиня політради руху “Демсокира” Ольга Фесік.

Один з учасників акції Богдан Паламарчук розповів, що долучився до акції, щоб подякувати країнам, які підтримують Україну “не лише пустими словами, але й зброєю та конкретними діями”.

“У мене в руках плакат “Дякуємо вам за те, що ви на правильній стороні історії”. Я вважаю, що ці країни, які можуть мати якісь свої бізнесові втрати, вони все-таки на правильній стороні історії, аніж ті, які говорять лише пусті слова, але не допомагають нам”, — заявив він.

За громадським порядком слідкували близько 100 представників поліції діалогу.

ЄСІнтервенція РосіїВійнаКиївські НовиниНАТОПолітикаСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.