Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/d89cc9c254e75b7173e6288393bb4c37.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Президент України вручив державні нагороди представникам діаспори в США

Президент України вручив державні нагороди представникам діаспори в США

Фото president.gov.ua

У межах робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент України Володимир Зеленський зустрівся з українською громадою у Нью-Йорку та вручив державні нагороди.

У пресцентрі ОП зазначили, що в багатьох країнах світу українці зберігають багатолітні національні традиції.

«Вважаю, що ви є нашими найкращими послами. Тому що захищаєте за кордоном нашу державу, наш суверенітет, територіальну цілісність», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що українська громада у США веде доволі активну діяльність. Він запропонував запровадити подвійне громадянство для українців, які проживають за кордоном. Водночас Володимир Зеленський зазначив, що неможливо надавати подвійне громадянство тим людям, які мешкають на території недружніх держав. Тому до цього питання потрібно підходити виважено й без поспіху розглянути його та передбачити всі складні моменти.

Президент також вручив державні нагороди представникам української громади у США.

За вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини та сучасних надбань, активну участь у житті закордонної української громади, плідну благодійну та гуманістичну діяльність орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено виконавчого директора компанії Winner Group Ukraine, філантропа Івана Гинянського. Відзнаку отримала його племінниця. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено національного керівника неурядової організації Ukrainian American Veterans Ігоря Рудка. Президент благодійного фонду Revived Soldiers Ukraine Ірина Ващук та президент Злученого українсько-американського допомогового комітету Лариса Кий відзначені орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Нагороду Лариси Кий отримав її син. Бандуристові, композитору та диригентові Юліяну Китастому присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

ПолітикаСуспільство
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.