З морського порту України вийшло ще одне судно із зерном

Ілюстративне фото
Сьогодні, 3 вересня, одне судно із зерном вийшло з українського морського порту.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міноборони Туреччини в Twitter.
“В рамках відвантаження зерна: через несприятливі погодні умови в українських портах очікували відходу дев’яти суден, а відпливло одне судно”, – сказано в повідомленні відомства.
Економіка
Источник