Число хворих на ковід на Львівщині зростає, карантинні обмеження посилюються

Число хворих на ковід на Львівщині зростає, карантинні обмеження посилюються

За кількістю нових виявлених інфікованих Covid-19 Львівська область – на першому місці в Україні.

За добу 4 лютого лабораторні центри Львова та області провели 5898 ПЛР-тестів. 3890 – позитивні, 1685 – серед львів’ян. Про це повідомляють у Центрі здоров`я та медичної статистики Львова. (Для порівняння: учора ішлося про 3791нового виявленого інфікованого).

Вчора з Covid-19 по області госпіталізували 298 осіб. Скерували на самоізоляцію – 4324. Летальних випадків – 12. В реанімації перебувають 156 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ – 66.

У стаціонарах Львівщини – 2208 осіб (ліжкова мережа заповнена на 41,3%). Серед стаціонованих – 441 пацієнт вакцинований (в т.ч. двома дозами – 403).

Число хворих на ковід на Львівщині зростає, карантинні обмеження посилюються

У стаціонарах міста із пневмоніями лікуються 595 осіб. 569 – з підтвердженим діагнозом «Covid-19». 48 хворих – у реанімації, 44 – підключені до апаратів ШВЛ. За останню добу до медзакладів Львова доправили 105 хворих. Виписали додому – 84. Померлих – 5.

Вчора відбулися засідання обласної та міської комісій ТЕБ і НС.

За рішенням обласної, до раніше встановлених карантинних обмежень, які чинні з 31 січня, внесено зміни. Зокрема, це стосується організації процесу навчання в закладах освіти.
Отже, зі 7 лютого учні 1 – 4 класів навчатимуться очно. Однак у разі, якщо понад  50% школярів та персоналу хворіють на Covid-19 або перебувають на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком ковід, школа переходить на дистанційку. Рішення щодо переведення на онлайн-режим навчання приймає педрада. Своєю чергою, 5–11 класи зі 7 лютого навчатимуться дистанційно. Йдеться лише про Львів, Червоноград, Стрий та Дрогобич, бо саме у цих містах найвищий рівень захворюваності на ковід.

Міська комісія ТЕБ і НС констатувала, що динаміка поширення ковіду залишається високою. Рівень госпіталізації хворих у Львові становить 32%. Заповненість «ОХМАТДИТу» та дитячої лікарні на вул. Пилипа Орлика проводжує залишатися критичною. В «ОХМАТДИТі» на лікуванні перебуває 81 пацієнт, в лікарні на Орлика – 80 пацієнтів. Загальна кількість місць у цих стаціонарах – по 150 ліжок.

На засіданні ішлося про те, що 19% водіїв громадського транспорту мають підтверджений ковід або підозру,13% працівників сфери забезпечення мають підтверджений ковід або підозру (в деяких колективах комунальників хворі до 50% працівників).

За січень захворіли 1581 учнів, а за 4 дні лютого – вже 351.

Число хворих на ковід на Львівщині зростає, карантинні обмеження посилюються

85% учнів початкової школи навчаються дистанційно. Дитячі садки відвідують  28% дітей.

Відповідно до цих цифр, міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення продовжити дистанційне навчання для старшої школи (5-11 класи) до 14 лютого. З 14 лютого рішення щодо переведення на дистанційне навчання прийматимуть педради шкіл.

Щодо навчання початкової школи, то, враховуючи епідеміологічну ситуацію, школи самостійно приймають рішення щодо переведення на дистанційне навчання.

Робота гуртків, закладів позашкілля та дозвілля, музичних шкіл до 14 лютого можлива лише онлайн. Робота закладів громадського харчування можлива за умови повної вакцинації або негативного тесту (працівники та відвідувачі). Робота непродовольчих ринків можлива за умови повної вакцинації або негативного тесту (працівники та відвідувачі). Робота продовольчих ринків можлива за умови повної вакцинації або негативного тесту (працівники). Робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів можлива за умови повної вакцинації або негативного тесту (працівники та відвідувачі). Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності та проведення масових заходів можливе за умови повної вакцинації та негативного тесту (організатори та відвідувачі). Заборонено роботу дитячих розважальних закладів.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.
Фото з архіву «Дня».

Коронавірус
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.