Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/a3012af5a3d278930262fefa1af615d8.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Перше “золото” Олімпіади-2022 виборола лижниця з Норвегії

Перше "золото" Олімпіади-2022 виборола лижниця з Норвегії

Фото Reuters

На ХХIV зимовій Олімпіаді у Пекіні (Китай) розіграно перший комплект медалей. Чемпіонкою Ігор-2022 стала олімпійська чемпіонка Ванкувера-2010 в естафеті, 14-кратна чемпіонка світу Тереза ​​Йохауг із Норвегії.

Про це повідомляє Укрінформ.

Йохауг виборола «золото», вигравши змагання у скіатлоні – лижних перегонах на 15 км (7,5 км класичним стилем +7,5 км вільним стилем).

У фінішному створі норвежка випередила на 30,2 секунди росіянку Наталію Непряєву, якій дісталося «срібло». «Бронзу» завоювала австрійка Тереза ​​Стадлобер (+30,5 секунди).

Українським лижницям Марині Анцибор, Юлії Кроль, Вікторії Олех та Дарії Рубльовій не вдалося втрутитися у розподіл нагород у цьому виді програми.

Загалом на старт у жіночому скіатлоні вийшла 64 лижниці із 24-х країн.

Спорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.