Українські військовослужбовці швидко опановують сучасну зброю – міжнародна виставка Eurosatory-2022 у Парижі

Українські військовослужбовці швидко опановують сучасну зброю – міжнародна виставка Eurosatory-2022 у Парижі

Фото з архіву “Дня”

На одній з найбільших міжнародних виставок у Парижі з 13 по 17 червня вітчизняне оборонне відомство продемонструвало успішне практичне застосування світових сучасних озброєнь у російсько-українській війні, повідомляє АрміяInform.

Глобальна безпекова криза та масштаби збройного протистояння з пост-радянською імперією стали темою багатьох професійних дискусій Eurosatory-2022.

Під час виставки українська делегація провела успішні переговори з офіційними представниками урядів країн-учасниць виставки, з делегатами від міжнародних організацій: ООН, ЄС, ОБСЄ, НАТО. Було укладено низку договорів про поглиблення співпраці між суб’єктами військово-промислового комплексу, оборонного сектору України та провідними виробниками військової продукції. Під час семінарів та конференцій відбулись експертні дискусії щодо необхідності реформування транснаціонального співробітництва задля підтримки України в цей загрозливий період. Було запропоновано спрощення тендерної політики для оборонної промисловості держав ЄС в умовах геополітичної кризи в центрі Європи.

Об’єднана експозиція МО України загальною площею 210 кв. м, продемонструвала учасникам однієї з найбільших оборонних виставок у світі вміння військовослужбовців ЗСУ швидко опановувати сучасну зброю провідних виробників світу. На українському стенді, центральною частиною якого стали дві фотозони, було розміщено світлини, що викривали воєнні злочини російської федерації, руйнівні наслідки широкомасштабного вторгнення рф в Україну. Також в українській експозиції були представлені портрети незламних духом мужніх захисників Батьківщини та фотозвіти про уражену й знищену техніку ворога.

Анатолій Бальчос
Кореспондент АрміяInform

Світ
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.