Світло повертається. Енергетики заживили частину Києва

2 січня, 11:56 Поділитися:

Світло повертається. Енергетики заживили частину Києва

Після ворожого удару по Києву енергетики ДТЕК заживили частину мешканців Святошинського, Шевченківського, Оболонського та Подільського районів.

Як йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК, без світла залишаються Куренівка, частина Оболонського та Святошинського районів.

Наразі фахівці роблять перепідключення, щоб заживити всіх киян, хто залишився без елеткропостачання через обстріли.

Відео дня

Раніше повідомлялося, що 2 січня Росія здійснила чергову масовану атаку на Україну в кілька хвиль: спершу було запущено 35 шахедів (усі збиті, зокрема й над Києвом). Також стратегічні бомбардувальники Ту-95МС здійснили ракетні пуски. Загалом у небо було піднято 16 таких літаків. Незабаром МіГ-31К здійснив кілька пусків кинджалів у бік Києва.

Повідомлялося, що в частині будинків у Шевченківському, Святошинському, Голосіївському, Подільському та Оболонському районах Києва відсутнє світло.

Читайте також:

Крім столиці, Росія завдала масованих ударів по Харкову. Відомо про загиблого та понад 40 постраждалих.

В Укренерго розповіли, чи готуватися до відключень.

Знеструмлено чверть мільйона споживачів.

Редактор: Олена Коваленко

Теги:   Авіаудар Електроенергія Ракетні удари Міненерго

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.