Україна входить у складну фазу війни, іноземне озброєння забезпечить перевагу лише через деякий час, – Резніков

Україна входить у складну фазу війни, іноземне озброєння забезпечить перевагу лише через деякий час, – Резніков

Україна входить у нову довготривалу фазу війни після того, як до 9 травня рф зазнала стратегічної поразки та знизила масштаб своїх цілей до оперативно-тактичного рівня, зазначає міністр оборони Олексій Резніков.

“Відбувається стратегічний злам на користь України. Цей процес триватиме певний час. У довгостроковій перспективі ці тенденції роблять поразку росії неминучою. Водночас я хочу підкреслити наступне. На нас очікують надзвичайно складні тижні. Скільки їх буде – точно не скаже ніхто. У цей період ми будемо тримати оборону переважно власними силами проти оскаженілого від люті агресора”, – написав Резніков у Facebook у п’ятницю.

За його словами, понад 1,5 тис. українських військових уже навчаються або найближчими днями почнуть опановувати техніку українських партнерів, щоб потім повернутися як інструктори, частина з них одразу піде в бій.

“Поки важке іноземне озброєння урівноважить сили і забезпечить злам на користь України, мине час. Зараз його присутність (іноземного озброєння на фронті в Україні – ред.) точкова, це треба розуміти”, – наголосив міністр.

За словами Резнікова, керівництво України, дипломати та багато інших людей цілодобово працюють, щоб прискорити та збільшити надходження допомоги. “Є значні успіхи, але є і складнощі”, – наголосив глава оборонного відомства.

Водночас він зазначив, що “час іде невимовно довго” і всі пам’ятають, що українські воїни на передовій уздовж Сіверського Дінця, на “Азовсталі”, у полоні в окупантів гинуть за Україну, і що громадяни України на тимчасово захоплених ворогом територіях перебувають у небезпеці. “Тому ми робимо усе можливе і неможливе, щоб наблизити звільнення нашої землі”, – наголосив міністр.

За його словами, зростання санкційного тиску на рф та збільшення іноземної допомоги Україні в перспективі декількох місяців мають створити умови, за яких Кремль остаточно втратить шанси досягти якогось успіху.

“Тоді повинно з’явитися нове вікно можливостей для України. У цей надскладний період нам потрібна єдність, згуртованість, воля і терпіння. Україна переможе!” – резюмував Резніков.

Війна Росії проти УкраїниСитуація
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.