У пістолеті, з якого Болдвін смертельно поранив операторку з України, був бойовий патрон, — фахівці із реквізиту

У пістолеті, з якого Болдвін смертельно поранив операторку з України, був бойовий патрон, — фахівці із реквізиту

Фото: Reuters

Реквізитний пістолет, із якого голлівудський актор Алек Болдвін поранив операторку українського походження Галину Гатчинс та режисера Джоеля Соуза, був заряджений бойовим патроном, заявила профспілка IATSE Local 44, яка об’єднує фахівців із реквізиту.

Про це повідомляють IndieWire та Variety з посиланням на електронного листа профспілки, передає hromadske.

У листі скарбничий IATSE Local 44 Ентоні Павлюк повідомив, що на знімальному майданчику фільму «Іржа» «стався випадковий постріл зі зброї». Він також зазначив, що представники профспілки не мали стосунку до підготовки того реквізиту.

Як саме бойовий патрон потрапив у нього, наразі невідомо; продюсерська компанія, залучена до виробництва «Іржі», раніше повідомляла, що використовувала лише холості патрони.

Представник поліції округу Санта-Фе, яка здійснює розслідування смерті Гатчинс, повідомив порталу Deadline, що правоохоронці вже допитали Болдвіна й відпустили. Арештів і звинувачень у межах розслідування не здійснювали.

Актор раніше прокоментував ситуацію, заявивши, що повністю співпрацює зі слідством. Він також сказав, що перебуває на зв’язку з чоловіком загиблої операторки й готовий надати її сім’ї всю необхідну допомогу.

21 жовтня під час знімкування фільму «Іржа» в Нью-Мексико Болдвін вистрілив із реквізитного пістолета, внаслідок чого померла 42-річна операторка родом з України Галина Гатчинс і зазнав вогнепальних поранень 48-річний режисер Джоель Соуз.

Гатчинс виросла на військовій базі за Полярним колом, вивчала журналістику в Києві й кіно в Лос-Анджелесі. Певний час працювала журналісткою-розслідувачкою для британських документальних фільмів.

Операторка брала участь у знімкуваннях кількох короткометражних фільмів. У 2019 році журнал American Cinematographer назвав Галину Гатчинс «новою зіркою» кінематографа.

У 2020 році вона почала працювати над стрічкою «Заклятий ворог» з Джо Манганьєлло у головній ролі. Актор називав її «неймовірно талановитою», «чудовою людиною» та казав: йому пощастило, що саме Гатчинс стала операторкою фільму.

МЗС України нам повідомило, що Гатчинс мала українське громадянство.

«Генеральне консульство України в Сан-Франциско з’ясовує обставини та взаємодіє з американськими правоохоронцями в контексті розслідування. Консули також встановлюють зв’язок із рідними українки, аби надати необхідну консульську і правову допомогу», — повідомив нам речник МЗС Олег Ніколенко.

КультураМедіаПодіїСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.