Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/99985ea123f16132f5745b02e27712dc.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Верещук: Переговори з рф щодо “Азовсталі” дуже складні, результат може не задовольнити всіх, але наше завдання витягнути всіх живими

Верещук: Переговори з рф щодо "Азовсталі" дуже складні, результат може не задовольнити всіх, але наше завдання витягнути всіх живими

Переговори з рф щодо “Азовсталі” у Маруїполі дуже складні, результат може не задовольнити всіх, але наше завдання витягнути всіх живими, водночас не слід перебільшувати вплив світових лідерів, заявила віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

“Серце країни зараз – це Азовсталь. Крім азовців, там наші ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, бійці СБУ, поліцейські та тероборона. Поділяю тривогу та хвилювання близьких за долю захисників фортеці. Війна – це кров і сльози. На війні чудес не буває. Є суворі реалії. Тому працює тільки тверезий та прагматичний підхід”, – написала вона у своєму Telegram-каналі.

Водночас міністр наголосила, що “нам не варто перебільшувати вплив світових лідерів, оскільки якби цей вплив був належним, не було б війни”.

“Є наказ Президента – зробити все можливе та неможливе, щоб витягнути наших звідти. Команда працює. Перемовини з ворогом дуже складні. Результат може не задовольнити всіх. Але наше завдання витягнути наших хлопців. Усіх. Живими”, – заявила вона.

Дасть Бог, усіх врятуємо.

Війна Росії проти УкраїниСитуація
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.