Генштаб ЗСУ: Армія рф намагається продовжувати наступальну операцію у Східній операційній зоні

Генштаб ЗСУ: Армія рф намагається продовжувати наступальну операцію у Східній операційній зоні

Армія рф намагається продовжувати стратегічну наступальну операцію у Східній операційній зоні, завдаючи ракетних ударів по об’єктах промислової інфраструктури та обстрілюючи цивільні об’єкти на території України, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

“Зберігається загроза завдання з території Республіки Білорусі ракетно-бомбових ударів по інфраструктурних об’єктах на території України”, – йдеться у повідомленні Генштабу, оприлюдненому у п’ятницю у Facebook.

У ньому уточнюється, що на Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не здійснював.

При цьому основні зусилля зосереджувалися на прикритті державного кордону у Брестській та Гомельській областях. У рамках перевірки ЗС РБ у Кобринському районі Брестської області та Лідському районі Гродненської області продовжуються збори з військовозобов’язаними.

На Сіверському напрямку противник посилює охорону ділянки українсько-російського кордону у Брянській та Курській областях. З території РФ окупанти обстрілювали з артилерії цивільні об’єкти на території Сумської області та завдали авіаудару по населеному пункту Товстодубове.

На Слобожанському напрямку основні зусилля противник зосереджує на забезпеченні відходу своїх підрозділів від міста Харкова і недопущенні виходу підрозділів Сил оборони в тил російського угруповання військ, зосередженого в районі міста Ізюм. Підрозділи противника обстрілювали позиції українських військ у районах населених пунктів Петрівка, Питомник, Руські Тишки і Тернова.

На Слов’янському напрямку противник основні зусилля зосереджував на наступі в районі населеного пункту Богородичне, успіху не мав. Вів артилерійські обстріли по районах населених пунктів Нова Дмитрівка та Краснопілля. Здійснив авіаудари по районах населених пунктів Долина та Адамівка.

На Донецькому і Таврійському напрямках ворожі підрозділи продовжують обстрілювати українські війська. Окупанти намагалися встановити контроль над населеними пунктами Новоселівка Друга, Кам’янка, Мар’їнка і Новомихайлівка.

У Лиманському напрямку ворог безуспішно намагається закріпитись у районі населеного пункту Олександрівка. На Сєвєродонецькому напрямку здійснює активний вогневий вплив у районі населеного пункту Рубіжне.

На Бахмутському напрямку противник вів штурмові дії у напрямках населених пунктів Золоте та Комишуваха, успіху не мав. Здійснює обстріл населених пунктів Тошківка та Оріхове. На Авдіївському напрямку, за підтримки артилерії, веде наступальні дії у напрямках населених пунктів Кам’янка та Новоселівка, успіху не має.

У Маріуполі основні зусилля окупанти зосередили на блокуванні наших підрозділів у районі заводу “Азовсталь”, продовжують обстріл.

На Південнобузькому напрямку активних бойових дій ворог не проводив, обстрілював підрозділи Сил оборони зі ствольної артилерії та мінометів. Продовжував ведення повітряної розвідки.

Війна Росії проти УкраїниСитуація
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.