Вашингтон не поспішає визнавати новий уряд Афганістану, – Псакі

Вашингтон не поспішає визнавати новий уряд Афганістану, - Псакі

Фото: Reuters

Вашингтон не поспішає визнавати новий уряд Афганістану, сформований рухом “Талібан”, який захопив владу в країні, заявила у вівторок прессекретар Білого дому Дженніфер Псакі.

“У визнанні немає жодного поспіху. Це залежатиме від того, які кроки робитиме “Талібан”, – заявила Дженніфер Псакі на брифінгу.

Ця заява прозвучала після оголошення представником руху “Талібан” Забіуллою Муджахідом про призначення в новому уряді Афганістану.

Дженніфер Псакі зазначила, що весь світ, зокрема США, стежитимуть за тим, чи дозволяють таліби залишити країну американцям та громадянам інших країн, а також афганцям, які хочуть виїхати з Афганістану.

Прессекретар додала, що не може назвати точних термінів можливого визнання Вашингтоном уряду талібів.

Представник руху “Талібан” Забіулла Муджахід у вівторок на пресконференції оголосив, що главою нового уряду стане мулла Мохаммад Хасан Ахунд, а його заступником – мулла Абдул Гані Барадар.

Посаду глави МВС займе Сіраджуддін Хаккані, а міністром закордонних справ стане Амір Кхан Муттакі. Мулла Мохаммад Якуб отримає посаду міністра оборони. Міністерство юстиції очолить Абдул Хакім Шаріа.

Раніше в русі “Талібан” заявляли, що новий уряд Афганістану буде інклюзивним, проте до кабінету міністрів увійшли лише представники талібів.

ПолітикаСвітТероризм
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.