Pfizer повідомляє про ефективні результати дослідження ліків від COVID-19

Pfizer повідомляє про ефективні результати дослідження ліків від COVID-19

Reuters

Ліки від COVID-19, розроблені компанією Pfizer, здатні на 89% скоротити ризики госпіталізації або летального результату внаслідок зараження.

Про це повідомляє у п’ятницю американська телекомпанія ABC з посиланням на дані дослідження, проведеного цією компанією, передає Інтерфакс-Україна.

У дослідженнях взяли участь 1,2 тис. пацієнтів із COVID-19, у яких хвороба могла розвинутися за несприятливим сценарієм. Імовірність їх госпіталізації була більш ніж мінімальною порівняно з тими, хто приймав плацебо.

Крім того, ніхто з тих, хто пройшов курс лікування в рамках дослідження цих ліків, не помер, тоді як серед тих, хто приймав плацебо, зареєстровано 10 смертей.

За словами виконавчого директора Pfizer Альберта Бурли, у разі схвалення ці ліки допоможуть уникнути дев’яти з десяти госпіталізацій у разі зараження COVID-19.

Експерти у сфері інфекційних захворювань визнають важливість розробки таких препаратів, але називають оприлюднені дані попередніми. Наразі найефективнішим терапевтичним засобом для запобігання зараженню COVID-19 визнано вакцини.

КоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.