Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/a227ac199e9b0dd68c28ced0b5f63331.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Макрон назвав запуск космічного телескопа однією з ключових подій в історії освоєння космосу

Макрон назвав запуск космічного телескопа однією з ключових подій в історії освоєння космосу

Фото: Reuters

Виведення в космос орбітального телескопа “Джеймс Веб” (James Webb) стане однією з ключових подій в історії освоєння космосу, заявив президент Франції Еммануель Макрон.

“Побачивши так далеко, щоб ми могли подорожувати в часі. Це можливо сьогодні. 25 грудня 2021 року назавжди увійде в історію підкорення космосу. Молодці команди, особливо наші французькі та європейські. Яка гордість! “Давай, Веббе!”, – написав Макрон у мікроблогу Тwitter у суботу.

Як повідомлялося, Важка ракета Ariane V у суботу вивела на орбіту найбільший і найпотужніший у світі космічний телескоп James Webb Space Telescope (JWTS) вартістю $10 млрд для вивчення процесів еволюції Всесвіту.

НаукаСвітТехнології
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.