Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/5ca9a9f1a6b9b0d6582e4a87e0cf4e32.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Королева Єлизавета II святкує 70-річчя свого сходження на престол

Королева Єлизавета II святкує 70-річчя свого сходження на престол

Фото Reuters

Королева Єлизавета II розпочала святкування 70-річчя свого сходження на британський престол, запросивши у суботу групи місцевих жителів до своєї резиденції у Сандрінгемі на сході Англії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Згідно із заявою Букінгемського палацу, королева у блакитній сукні розрізала святковий торт, приготовлений місцевим жителем, та послухала виконання пісні Congratulations у виконанні концертного гурту.

Серед гостей королеви в Сандрінгемі була Анджела Вуд, яка, будучи студенткою кулінарії в 1953 році, допомогла створити «Coronation Chicken» — страву на основі каррі та майонезу, винайдену на честь правління Єлизавети та популярну досі.

На сьогодні 95-річна Єлизавета II є найстарішим правлячим монархом у світі та найстарішим у світі главою держави. Вона стала королевою Британії після смерті батька, короля Георга VI, 6 лютого 1952 року.

ПодіїПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.