У центрі Харкова пройшов кількатисячний “Марш єдності”

У центрі Харкова пройшов кількатисячний  "Марш єдності"

Фото Reuters

Марш єдності, ініційований Штабом оборони Харківщини та кількома десятками громадських організацій, пройшов вул. Сумською від пл. Конституції до пл. Свободи, де зараз його учасники проводять віче.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Хочу подякувати кожному з вас… Ми зібралися і показали, що Харків – це Україна, ми показали це всьому світу. Нас хочуть заспокоїти, хочуть, щоб ми сиділи вдома. Але у нас одна відповідь: ми не панікуємо, ми готуємося”, – сказав, звертаючись до присутніх один із співорганізаторів маршу Костянтин Немічов.

Як передає агентство, учасники маршу пройшли Сумською, скандуючи “Харків – це Україна!”, “Україна понад усе!”, “Схід і захід разом!” та інші патріотичні гасла, а також антипутінські нецензурні кричалки. На чолі колони їхала машина зі звукопідсилювальною технікою, що забезпечувала музичний супровід (пісні у виконанні українських гуртів), і йшли організатори акції з великим банером “Харків – це Україна!”. Учасники маршу прислухалися до прохань організаторів і утрималися від використання партійної символіки. У них були тільки прапори України, зокрема і гігантський (завдовжки 100 метрів).

Незважаючи на попередження СБУ і Нацполіції про можливі провокації і ризик терактів, частина людей прийшла з маленькими дітьми. Багато учасників ходи були без масок. Перед колоною і позаду неї йшли правоохоронці і їхали поліцейські машини і автобуси. Силовики також стояли вздовж маршруту руху маршу єдності.

Інтервенція РосіїВійнаСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.