Хакери атакували Національну стрілецьку асоціацію США

Хакери атакували Національну стрілецьку асоціацію США

Фото Reuters

Національна стрілецька асоціація США (NRA) зазнала кібератаки.

Група хакерів, відома як Grief, опублікувала 13 файлів на своїх ресурсах у середу та заявила, що зламала NRA, передає “Інтерфакс-Україна”.

Кіберзлочинці загрожують опублікувати більше файлів, якщо асоціація не сплатить викуп.

Експерти з кібербезпеки, опитані телеканалом, заявили, що Grief – це спроба ребрендингу групи кіберзлочинців, раніше відомої як Evil Corp. У США припускають, що ця група пов’язана з Росією. Американський Мінфін у 2019 році запровадив санкції щодо Evil Corp.

Тим часом у самій стрілецькій асоціації коментувати ситуацію відмовилися.

“NRA не обговорює питання, щодо її фізичної або електронної безпеки. Тим не менш, NRA вживає надзвичайних заходів для захисту інформації про своїх членів, спонсорів та діяльності…”, – йдеться у повідомленні керуючого директора зі зв’язків з громадськістю Ендрю Аруланандама, розміщеному у Twitter асоціації.

За останні місяці США зіштовхнулися із серією потужних кібератак, метою яких було отримання викупу. При цьому влада країни приписувала низку з них хакерам з РФ. Росія неодноразово відкидала усі обвинувачення американської сторони.

Адміністрація президента США Джо Байдена зробила реагування на погрози кібербезпеки важливим пріоритетом. У травні американський лідер підписав виконавчий указ, спрямований на зміцнення федеральної кібербезпеки.

СвітТехнології
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.