Збірна України втратила домашню перемогу над Боснією і Герцеговиною у відборі на ЧС-2022

Збірна України з футболу втратила перемогу в матчі кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року проти Боснії і Герцеговини, зігравши внічию 1:1.

Господарі поля відкрили рахунок наприкінці чверті години гри, коли Ярмоленко в дотик замкнув простріл Циганкова з лівого флангу.

Протягом наступних 15 хвилин синьо-жовті втратили ще два вірних моменти, щоб подвоїти свою перевагу, але спершу вихід один на один з воротарем суперника не використовував Тимчик, а потім повз ворота головою пробив Циганков.

Кінцівка першого тайму залишилася за гостями, які зусиллями Превляка були близькі до того, щоб відновити рівновагу, проте Степаненко й Пятов врятували свою команду від пропущеного м’яча.

Незабаром після перерви забивати у Боснії і Герцеговини вже міг Наліч, на що Україна відповіла відмінним шансом Тимчика, який не влучив у ворота.

І все ж, свого досягли саме гості, коли на 77-й хвилині Ахмедходжич точним ударом вразив дальній кут воріт Пятова, чия реакція ще раніше врятувала господарів від голу Джеко.

Підсумкова нічия, що стала для команди Олександра Петракова шостою в семи іграх, зберегла збірну України на другому місці групи з відривом у два очки від Боснії і Герцеговини, яка має матч у запасі.

Україна — Боснія і Герцеговина 1:1

Голи: Ярмоленко, 15 — Ахмедходжич, 77

Раніше в цій же групі відбору на чемпіонат світу-2022 збірна Фінляндії на виїзді перемогла Казахстан із рахунком 2:0 і тепер на один бал відстає від України, зігравши на один матч менше.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Андрій Синявський