Україна планує нову програму з МВФ після завершення чинної — прем’єр

Україна планує нову програму з МВФ після завершення чинної — прем'єр

Після завершення чинної програми stand-by Україна планує продовжити співпрацю з МВФ.

Після завершення влітку цього року спільний з Міжнародним валютним фондом програми stand-by Україна має намір продовжити співпрацю з фондом у рамках нової програми.

Про це під час засідання уряду 12 січня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Інтерфакс-Україна .

” Йдеться… про створення нової спільної з МВФ програми підтримки впровадження реформ після закінчення терміну дії програми stand-by”, – сказав прем’єр.

Також він додав, що у 2022 році залишається важливою подальша активна співпраця і з іншими міжнародними партнерами. Зокрема планується продовження програми макрофінансової допомоги ЄС.

Читайте також:

Україна планує нову програму з МВФ після завершення чинної — прем'єр

Ощад та Приват доведеться продати. Головне з меморандуму України та МВФ — приватизація держбанків, податки, інфляція та кадровий шторм у НБУ

« Ми хочемо дати старт новим проектам та програмам співпраці для забезпечення економічного відновлення та досягнення сталого економічного зростання України», – наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, що 24 листопада Україна одержала другий транш від МВФ за програмою stand-by у розмірі $699 млн.

22 листопада Рада виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду затвердила результати першого перегляду отриманої Україною у червні 2019 року програми stand-by, а також схвалила продовження програми на пів року — до кінця червня 2022 року.

Редактор: Люба Балашова
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.