Від початку доби в зоні ООС окупанти один раз відкривали вогонь

Фото Reuters
Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр ООС.
“Поблизу Причепилівки російські найманці здійснили обстріл з ручних протитанкових гранатометів. Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає”, – йдеться у повідомленні.
Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріл.
Події
Источник