Є знеструмлення споживачів. В Міненерго розповіли, що відбувається з енергосистемою

9 січня, 11:15 Поділитися:

Є знеструмлення споживачів. В Міненерго розповіли, що відбувається з енергосистемою

Станом на 9 січня дефіциту електроенергії в енергосистемі немає, проте Міненерго закликає розумно споживати електроенергію.

Попри стрімке зростання споживання, електроенергії власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів. Також на поточну добу планується імпорт, повідомили у прес-службі Міненерго.

Відео дня

В аварійний короткостроковий ремонт виведено два блоки ТЕС. Водночас після ремонту підключено три одиниці генеруючого обладнання. Ситуація стабільна та контрольована. Графіки відключень не застосовуються.

Читайте також:

Є знеструмлення споживачів. В Міненерго розповіли, що відбувається з енергосистемою

Знеструмлено десятки тисяч абонентів. У Міненерго не виключають, що ситуація може погіршитися

Внаслідок масованого ракетного обстрілу напередодні відключилася ПЛ 110 кВ у Запорізькій області, знеструмлених споживачів не було. У результаті обстрілу знеструмлено повітряну лінію на Чернігівщині – без світла залишалися понад 800 споживачів.

У Харкові внаслідок ворожого обстрілу сталося загоряння на території двох підприємств, під час огляду виявлено пошкодження газопроводу середнього тиску. Підприємствам припинено газопостачання.

Внаслідок несприятливої погоди відключилась ПЛ 330 кВ НЕК Укренерго у Дніпропетровській області, лінія потребує аварійного ремонту.

На Одещині на одній з підстанцій НЕК Укренерго вимикалася повітряна лінія — знеструмлювалися побутові споживачі. Імпорт електроенергії на поточну добу складає 1950 МВт*год. Експорту не передбачається.

В Міненерго наголосили, що дуже важливим є зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (з 10:00 до 12:00 та з 17:00 до 19:00 години).

Читайте також:

Раніше повідомлялося, що вранці 8 січня Росія запустила нові хвилі крилатих ракет по українських містах зі стратегічних бомбардувальників і Кинджали з МіГ31-К. Вночі російські окупанти вдарили по Харкову ракетами С-300, а з півдня Росія атакувала Україну шахедами.

Станом на ранок 8 січня в Україні було знеструмлено майже 400 населених пунктів.

Редактор: Олена Коваленко

Теги:   Обстріл Електроенергія Похолодання Міненерго Відключення Відключення світла

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.