У КМДА розповіли, як працюватиме метро в Києві у Новий рік
28 грудня, 15:05 Поділитися:

У Києві 31 грудня столичний метрополітен у режимі перевезень працюватиме до 22:00.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Міська влада закликала киян 31 грудня планувати повернення додому заздалегідь з огляду на обмеження та вимоги воєнного стану.
У КМДА також нагадали, що необхідно неухильно дотримуватися комендантської години, яка триває з 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях.
Відео дня
Читайте також: Чотири години на день. У Києві новорічна ялинка світитиметься за графіком
«Як відомо, метрополітен у режимі перевезень працює до 22:00, наземний громадський транспорт — до 22:30», — йдеться у повідомленні.
Під час повітряної тривоги наземний транспорт, а також наземні ділянки метрополітену зупиняються, нагадали у КМДА.
Детальну інформацію про закриття кожної станції можна переглянути за посиланням.
Раніше влада столиці вирішила зупинити роботу наземного електротранспорту — трамваїв і тролейбусів — через дефіцит електроенергії після російських ударів.
Редактор: Євгеній Василенко
Теги: Київ Метро Новий Рік Київське метро Новий рік 2023
Читати далі
Источник