Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/32c4269973f303c8ab99c1e466cfd096.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

У Київській області сапери виявили та знищили близько 10 тисяч вибухонебезпечних предметів

У Київській області сапери виявили та знищили близько 10 тисяч вибухонебезпечних предметів

У Київській області сапери Національної гвардії вже виявили та знищили близько 10 тисяч вибухонебезпечних предметів. Їх залишили після себе окупаційні війська.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

У відомстві кажуть, що в окремі дні сапери знаходять по декілька сотень небезпечних боєприпасів, які залишили після себе окупаційні війська. Також серед таких предметів є і снаряди, які заборонені Женевською конвенцією.

Відео дня

Напередодні у Київській міській державній адміністрації розповіли, до яких місць у столиці небезпечно ходити. Там нагадали, що через бойові дії під час оборони Києва як українські військові, так і російські окупанти мінували місцевість.

Читайте також: «Найоптимістичніші прогнози». У МВС розповіли, скільки років піде на повне розмінування територій України

У Київській області сапери виявили та знищили близько 10 тисяч вибухонебезпечних предметів

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Дар’я Харченко

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.