У Києві закривали станцію Дніпро через неповнолітнього, який вирішив пожартувати над пасажирами

9 жовтня, 18:24 Поділитися:

У Києві закривали станцію Дніпро через неповнолітнього, який вирішив пожартувати над пасажирами

У середу ввечері, 9 жовтня, у Києві станцію метро Дніпро закривали на вхід і вихід із технічних причин. Як з’ясувалося пізніше, неповнолітній кинув у вагон частину протигаза.

Оновлено о 18:24. Столична поліція повідомила, що встановила особу малолітнього, який кинув заради жарту у вагон елемент протигаза.

Таким чином, школяр хотів пожартувати над пасажирами, уточнюють у поліції. Правоохоронці склали адміністративний протокол щодо матері хлопця, а з «жартівником» провели профілактичну бесіду.

Відео дня

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Потяги проїжджали станцію без зупинки.

Раніше місцеві Telegram-канали повідомляли, що невідомі кинули міну в один із вагонів на станції Арсенальна. Цю інформацію поки не підтверджували і не спростовували. Згідно з опублікованими кадрами, це може бути і фільтр від протигаза.

Поліція Києва повідомила, що на місце прибули слідчо-оперативна група та вибухотехніки.

Приблизно через годину після інциденту станцію метро знову відкрили на вхід і вихід. Вона працює у звичайному режимі, уточнили в КМДА.

Редактор: Євгеній Василенко

Теги:   Київ Метро Метрополітен Київський метрополітен

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.