У Києві з 4 січня почнуть приймати на утилізацію ялинки: детальна карта

У Києві з 4 січня комунальні підприємства почнуть приймати новорічні ялинки на утилізацію.
Про це повідомляє КМДА.
Принести ялинку на утилізацію можна у будні з 07:00 до 21:00 до кінця січня.
Утилізувати ялинки можна за адресами, що вказані на карті:
До пунктів утилізації ялинки слід приносити без штучних матеріалів.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Євгеній Василенко
Источник