Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/22c8e9addfd04a257b1641d197b697cf.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

У Києві з 4 січня почнуть приймати на утилізацію ялинки: детальна карта

У Києві з 4 січня почнуть приймати на утилізацію ялинки: детальна карта

У Києві з 4 січня комунальні підприємства почнуть приймати новорічні ялинки на утилізацію.

Про це повідомляє КМДА.

Принести ялинку на утилізацію можна у будні з 07:00 до 21:00 до кінця січня.

Утилізувати ялинки можна за адресами, що вказані на карті:

До пунктів утилізації ялинки слід приносити без штучних матеріалів.

У Києві з 4 січня почнуть приймати на утилізацію ялинки: детальна карта

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Євгеній Василенко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.