У Києві вперше з осені відновить роботу тролейбусний маршрут

10 лютого, 16:52 Поділитися:

У Києві вперше з осені відновить роботу тролейбусний маршрут

Київська міська державна адміністрація (КМДА) повідомила, що з 13 лютого в Києві знову почне працювати тролейбусний маршрут № 31.

Тролейбус курсує від вулиці Милославської до станції метро Лук’янівська.

Читайте також: У Києві з 13 січня на двох маршрутах знову ходитимуть трамваї

Влада Києва ухвалила рішення зупинити роботу тролейбусів і більшості трамваїв на фоні масованих обстрілів російськими терористами енергетичної інфраструктури.

Відео дня

https://www.youtube.com/watch?v=Kdznij7otx4 Редактор: Сергій Чудновцев

Теги:   Київ Тролейбус Громадський транспорт

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.