У Києві вперше з осені відновить роботу тролейбусний маршрут
10 лютого, 16:52 Поділитися:

Київська міська державна адміністрація (КМДА) повідомила, що з 13 лютого в Києві знову почне працювати тролейбусний маршрут № 31.
Тролейбус курсує від вулиці Милославської до станції метро Лук’янівська.
Читайте також: У Києві з 13 січня на двох маршрутах знову ходитимуть трамваї
Влада Києва ухвалила рішення зупинити роботу тролейбусів і більшості трамваїв на фоні масованих обстрілів російськими терористами енергетичної інфраструктури.
Відео дня
https://www.youtube.com/watch?v=Kdznij7otx4 Редактор: Сергій Чудновцев
Теги: Київ Тролейбус Громадський транспорт
Читати далі
Источник