Warning: getimagesize(/wp-content/uploads/fae522c0ce4e1a29bfd5fa9cab5c017d.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Сполучені Штати не допустять, щоб Іран отримав ядерну зброю, – Байден

Сполучені Штати не допустять, щоб Іран отримав ядерну зброю, - Байден

Фото: Reuters

Сполучені Штати далі будуть прагнути, щоб Іран не отримав доступу до ядерної зброї, і зі свого боку готові повернутися до повного виконання Спільного всеосяжного плану дій (JCPOA), відомого як іранська ядерна угода.

Про це заявив американський президент Джо Байден під час виступу у вівторок на 76-й сесії Генасамблеї ООН, передає Укрінформ.

«США твердо віддані тому, щоб Іран не отримав ядерної зброї. Ми працюємо з форматом P5 + 1, щоб залучити Іран по дипломатичних каналах і повернутися до Спільного всеосяжного плану дій», – зазначив Байден.

Він підкреслив при цьому, що США «готові повернутися до повного дотримання (угоди JCPOA – ред.), Якщо Іран вчинить так само».

Крім того, Байден висловив «серйозні наміри» щодо забезпечення повної денуклеаризації Корейського півострова дипломатичним шляхом.

Як відомо, зараз Вашингтон і Тегеран ведуть переговори в форматі P5 + 1 (п’ять країн-постійних членів Радбезу ООН плюс Німеччина) щодо повернення до іранської ядерної угоди після того, як адміністрація Дональда Трампа вийшла з нього в односторонньому порядку. Переговори про відновлення JCPOA проходять у Відні. Сенс угоди полягає в тому, щоб Іран відмовився від створення радіоактивних речовин, які можна використовувати в ядерній зброї, в обмін на скасування санкцій США.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.