Включать сирени. Влада Києва попередила про перевірку систем оповіщення

Включать сирени. Влада Києва попередила про перевірку систем оповіщення

Київська міська державна адміністрація попередила про перевірку системи оповіщення: у місті включатимуть електричні сирени.

У повідомленні КМДА йдеться, що у Києві опрацьовується план проведення перевірок готовності територіальної системи оповіщення із включенням електричних сирен.

Коли включатимуть сирени — поки що не відомо. У КМДА заявляють, що про дату проведення перевірки системи оповіщення громадян попередять заздалегідь.

15 грудня в інтерв’ю Бабель заступник голови Київської міської державної адміністрації Андрій Крищенко розповів, що через загрозу військового вторгнення Росії у Києві триває підготовка до надзвичайної ситуації. За кілька тижнів у місті планують розпочати тестування систем оповіщення, щоб городяни були готові до можливого нападу.

Крищенко додав, що киянам все ж таки «краще трохи хвилюватися» і підготувати план дій, знайти найближчі укриття та тримати поруч документи, запаси їжі, води та зручний одяг. Карту бомбосховищ Києва можна знайти тут.

Також усі охочі від 18 до 60 років можуть стати членами територіальної оборони міста. Для цього потрібно звернутися до військкомату і, після підписання контракту, пройти базовий курс підготовки у класах та стрільбищах.

Слухайте подкаст на цю тему

Включать сирени. Влада Києва попередила про перевірку систем оповіщення

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Київ Щоп’ятниці, дайджест столичних новин за неділю та афіша кращих подій Києва підписатися Щоп'ятниці Редактор: Євгеній Василенко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.