Відсьогодні українці зможуть відновити втрачену SIM-картку лише за паспортом: набув чинності новий закон

1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон Про електронні комунікації, згідно з яким українці мають реєструвати SIM-картку телефону за паспортом.
Текст закону оприлюднено на сайті Верховної Ради України.
Читайте також:

Усі етапи підвищення пенсій, нові послуги в Дії, поява реєстру олігархів, пластикові пакети поза законом: що зміниться в Україні в 2022 році
Згідно із ним, втрачену SIM-картку, е-SIM, налаштування інтернет-роутера тощо можна буде відновити за умови ідентифікації абонента у постачальника електронних комунікаційних послуг і надання персональних даних.
Перехідний період, відповідно до закону, триватиме до 1 січня 2025 року. Впродовж цього періоду абоненти зможуть ідентифікувати себе. Якщо ж в зазначений строк абоненти не підписали договір і не «прив’язали» паспорт до карти, послуги їм не надаватимуться.
Редактор: Софія Лазарова
Источник