Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/7513d22cdec5dc624c6512bbdccbb30c.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Відсьогодні українці зможуть відновити втрачену SIM-картку лише за паспортом: набув чинності новий закон

Відсьогодні українці зможуть відновити втрачену SIM-картку лише за паспортом: набув чинності новий закон

1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон Про електронні комунікації, згідно з яким українці мають реєструвати SIM-картку телефону за паспортом.

Текст закону оприлюднено на сайті Верховної Ради України.

Читайте також:

Відсьогодні українці зможуть відновити втрачену SIM-картку лише за паспортом: набув чинності новий закон

Усі етапи підвищення пенсій, нові послуги в Дії, поява реєстру олігархів, пластикові пакети поза законом: що зміниться в Україні в 2022 році

Згідно із ним, втрачену SIM-картку, е-SIM, налаштування інтернет-роутера тощо можна буде відновити за умови ідентифікації абонента у постачальника електронних комунікаційних послуг і надання персональних даних.

Перехідний період, відповідно до закону, триватиме до 1 січня 2025 року. Впродовж цього періоду абоненти зможуть ідентифікувати себе. Якщо ж в зазначений строк абоненти не підписали договір і не «прив’язали» паспорт до карти, послуги їм не надаватимуться.

Редактор: Софія Лазарова
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.