Тактика ІДІЛ. Окупанти почали використовувати проти ЗСУ мотолиги-камікадзе — відео
17 листопада, 10:56 Поділитися:

Слідом за тактикою бойовиків Талібану і ХАМАС, які використовують у штурмових діях мотоцикли, російські військові вирішили перейняти досвід терористів ІДІЛ, почавши застосовувати проти ЗСУ начинений вибухівкою транспорт.
Читайте також: Наслідують ХАМАС. З’явилося відео з російськими штурмовиками на мотоциклах перед їхнім розгромом
Відповідним відео, знятим у районі Водяного Донецької області, вони похвалилися у своїх Telegram-каналах.
Щоправда, реалізувати задумане у російських загарбників не вийшло, оскільки, як зазвичай водиться у ЗС РФ, все пішло не за планом.
Відео дня
Як видно на оприлюднених кадрах з розвідувального безпілотника, спрямувавши свою МТ-ЛБ, начинену майже двома тоннами тротилу, у бік українських позицій, водій-механік зістрибнув з неї і поспішив в укриття, проте детонація сталася ще до того, як бронетехніка доїхала до позицій Сил оборони.
Вибух вийшов дійсно грандіозний.
https://twitter.com/Tendar/status/1725229286531989555 Читайте також:

Вимагав «поваги». Російський «ветеран» вчив дітей «патріотизму», а вже ввечері побив до напівсмерті своїх сусідів — відео
При цьому на тлі знищеної російської техніки, яку також можна побачити на опублікованому відео, такий результат виглядає цілком закономірним, тому незрозуміло, на що взагалі сподівалися окупанти, посилаючи некеровану мотолигу на укріплені позиції супротивника прямо через мінне поле.

Читайте про це у новому номері NV, що можна придбати тут

Редактор: Олег Кононенко
Теги: Бронетехніка Російська військова техніка ІДІЛ Російські військові Війна Росії проти України Російська агресія
Читати далі
Источник