Складний актив. Більшовик не вартий і чверті тієї суми, яку ми заплатили — засновник A Development

Покупці колишнього заводу Більшовик зараз нічого не можуть вдіяти зі своїм активом. Про це в інтерв’ю НВ Бізнес розповів Олексій Баранов, засновник компанії A Development, одного з нових власників об’єкта.
«Акції нам передано. Але держава підрахувала, що ми купили Більшовик дешево, хоча це був публічний аукціон. Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу щодо оцінювача. А це KPMG — серйозна компанія, яка входить до Великої четвірки», — сказав Баранов.
Відео дня
Він вважає, що Більшовик, навпаки, зараз не вартий і чверті тієї суми, яку за нього заплатили.
Редактор: Олександр Іванов
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.