Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/9e8e14b1c53779b3a29d7df6056f5fd7.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Ситуацію стабілізували. У Києві поки не вимикатимуть електроенергію

15 жовтня, 21:38 Поділитися:

Ситуацію стабілізували. У Києві поки не вимикатимуть електроенергію

Гендиректор субхолдингу ДТЕК D.Solutions (YASNO) Сергій Коваленко повідомив у Facebook, що енергетики стабілізували ситуацію і відключення електроенергії в Києві поки не планується.

«Дякую, що знижуєте споживання. Поки відбій», — написав Коваленко та поширив повідомлення YASNO про те, що ситуацію стабілізували.

https://www.facebook.com/sergey.j.kovalenko/posts/pfbid04ft9QMgqgwfGTkmrSoWJBoqZtVAjNEdCvVH6PacvsZYLkiKfNNSWCMFR7UH1T53Ml

Раніше ДТЕК опублікував перелік вулиць Києва, де у разі потреби будуть задіяні стабілізаційні відключення електроенергії.

Відео дня

«Їх будуть застосовувати тільки в разі дисбалансу в енергосистемі та після розпорядження НЕК Укренерго», — йшлося в повідомленні.

Близько 7:00 ранку 15 жовтня російські окупанти завдали ракетного удару по Київській області. В результаті було значно пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури.

Сергій Коваленко просив киян скоротити використання електроенергії в суботу до 35−40%.

Редактор: Вікторія Бедрак

Теги:   Київ Електроенергія Відключення світла Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.