Платіжна система Нової пошти працюватиме з Visa і MasterCard без посередників

Платіжна система Нової пошти працюватиме з Visa і MasterCard без посередників

Платіжна система НоваПей буде працювати з Visa і MasterCard безпосередньо. Раніше компанія користувалася послугами банків-еквайрів.

Платіжна система НоваПей (входить до групи компаній Нова Пошта) стала учасником міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard. Про це повідомляє пресслужба Нової пошти.

«НоваПей першою серед приватних небанківських фінансових установ стала повноправним учасником міжнародних платіжних системи Visa і MasterCard», – йдеться в повідомленні компанії.

Читайте також:

Платіжна система Нової пошти працюватиме з Visa і MasterCard без посередників

Великий гравець, якому не потрібен банк. CEO NovaPay про точки прибутку, конкурентів і частку фінтех у бізнесі Нової пошти — інтерв'ю

Зокрема, система першої в регіоні СНД і Південно-Західної Європи стала напрямуюю співпрацювати з Visa і першої в Україні та Молдові з MasterCard Worldwide.

Відзначається, що це дозволить компанії працювати з платіжними системами безпосередньо. До цього НоваПей використовувала технології міжнародних платіжних систем за посередництва банків-еквайрів.

«НоваПей може тепер проводити прямі розрахунки, більш ефективно будувати технології обробки операцій, розширити функціонал мобільного застосування та онлайн-кабінету Нової пошти для наших клієнтів», – зазначив СЕО НоваПей Андрій Кривошапко.

Раніше в НоваПей заявляли про плани з виходу на ринок Євросоюзу. У квітні цього року повідомлялося, що компанія веде роботу по виходу на ринок Молдови, де вона буде надавати послуги в фізичних точках Нової поштою.

Редактор: Люба Балашова
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.