Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/a106ac00fd94ea49d11d88cd80d86488.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Після наймасштабнішого знеструмлення. 73% мобільної мережі вже працює – голова Мінцифри

26 листопада, 15:06 Поділитися:

Після наймасштабнішого знеструмлення. 73% мобільної мережі вже працює - голова Мінцифри

Вже 73% мобільної мережі працює після масованого ракетного удару по критичній інфраструктурі, якого Росія завдала 23 листопада.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram.

«73% мобільної мережі України вже працює після наймасштабнішого знеструмлення, влаштованого росіянами. Завдяки активній роботі енергетиків, які швидко відновили світло, мобільні оператори перепідключили половину базових станцій», — написав він.

Відео дня

За словами міністра, ситуація значно покращилася у Кіровоградській, Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській, Полтавській, Харківській та Житомирській областях.

Зв‘язок також стабілізується у Черкаській, Львівській, Рівненській, Вінницькій та Чернівецькій областях. Ремонтні роботи тривають.

«У інших областях поки що маємо труднощі зі зв‘язком. Найвідчутніші проблеми в Донецькій та Запорізькій областях. Але енергетики та телеком-компанії працюють 24/7, щоб якомога швидше повернути людям зв‘язок на всій території України», — зазначив Федоров.

Редактор: Вікторія Бедрак

Теги:   Мобільний зв'язок Мобільний телефон Михайло Федоров мінцифри Війна Росії проти України

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.