Після наймасштабнішого знеструмлення. 73% мобільної мережі вже працює – голова Мінцифри
26 листопада, 15:06 Поділитися:

Вже 73% мобільної мережі працює після масованого ракетного удару по критичній інфраструктурі, якого Росія завдала 23 листопада.
Про це повідомив віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram.
«73% мобільної мережі України вже працює після наймасштабнішого знеструмлення, влаштованого росіянами. Завдяки активній роботі енергетиків, які швидко відновили світло, мобільні оператори перепідключили половину базових станцій», — написав він.
Відео дня
За словами міністра, ситуація значно покращилася у Кіровоградській, Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській, Полтавській, Харківській та Житомирській областях.
Зв‘язок також стабілізується у Черкаській, Львівській, Рівненській, Вінницькій та Чернівецькій областях. Ремонтні роботи тривають.
«У інших областях поки що маємо труднощі зі зв‘язком. Найвідчутніші проблеми в Донецькій та Запорізькій областях. Але енергетики та телеком-компанії працюють 24/7, щоб якомога швидше повернути людям зв‘язок на всій території України», — зазначив Федоров.
Редактор: Вікторія Бедрак
Теги: Мобільний зв'язок Мобільний телефон Михайло Федоров мінцифри Війна Росії проти України
Читати далі
Источник