Warning: getimagesize(https://www.investua.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/f51ff0cc229831f78657140a82e7ff9f.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Не більш ніж п’ять годин без світла. ДТЕК стабілізує періоди відключень у Києві та пояснив, куди звертатися у разі тривалих перебоїв

26 листопада, 16:46 Поділитися:

Не більш ніж п’ять годин без світла. ДТЕК стабілізує періоди відключень у Києві та пояснив, куди звертатися у разі тривалих перебоїв

Ситуація в енергосистемі України залишається надзвичайно складною, тому по всій країні, зокрема в Києві, продовжують застосовуватися екстрені відключення електроенергії, повідомив енергохолдинг ДТЕК.

Водночас у компанії докладають зусиль, щоб мешканці столиці мали можливість отримувати електроенергію з перервою не більше ніж на п’ять годин.

«Ми розуміємо, що тривала відсутність світла ускладнює життя жителям Києва. Тому з 26 листопада ДТЕК Київські електромережі будуть по черзі вмикати світло всім жителям таким чином, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта становила не більше п’яти годин. Стабілізаційні графіки в столиці поки що не діють», — йдеться у повідомленні ДТЕК Київські електромережі.

Відео дня

Такий режим діятиме доти, доки не вдасться знизити дефіцит генерації електроенергії і ситуація в енергосистемі стабілізується.

https://www.facebook.com/dtekkem/posts/pfbid0SQC3LK9g67mTJT3tXkqdgxfw8X8RyazwsXEUtnp7zD7xB9Un1UAWApiCmoZMX6JCl?__cft__[0]=AZVqxO2EpTjcft_EQeLruQS7iT48Z7KMGWl3g64qKkGWUcPpaZV-qSU8JVVuhnv3AY9NycA-YPgAqUrZEGtrMue_8ZXc3W2PFLxxNpaYJb3H3-XHTcjJ6AfZw3tz0HLyC7JstmyvJu29qo4tg1pewvmhEs-RoAaUao92dm1UvFuHJf40GBBA7qMnjR5kjxhx2B8&__tn__=%2CO%2CP-R

У ДТЕК наголосили, що якщо в будинку протягом періоду після атаки РФ з 23 листопада і до цього дня (26 листопада) не з’явилося світло або з 26 листопада світло буде відсутнє більше п’яти годин, слід повідомляти ДТЕК Київські електромережі через онлайн-канали: чат-боти в Telegram або Viber та сторінку в Facebook.

Там також закликали після увімкнення світла не вмикати одночасно всі електроприлади — це може призвести до нової аварії в мікрорайоні або будинку через різке зростання навантаження.

Раніше сьогодні мер Києва Віталій Кличко припустив, що вже в неділю, 27 листопада, столиця повернеться до планових графіків відключень електроенергії.

«На сьогоднішній ранок [26 листопада] ситуація така: майже всі будинки Києва з теплопостачанням, 95%. Найближчим часом, переконаний, буде 100%. Зараз 25% мешканців Києва без електропостачання і, якщо далі ми працюватимемо, я переконаний, що в наступні дні, сподіваюся, завтра ми можемо вийти вже до планових графіків відключень», — сказав він в ефірі телеканалу Київ у суботу.

Редактор: Інна Семенова

Теги:   Київ Електроенергія ДТЕК Електрика Подача електроенергії ДТЕК Київські електромережі ракетні удари 23 листопада

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.