Падіння брата і сестри-підлітків з 24 поверху в Києві: поліція розслідує самогубство

2 жовтня, 18:01 Поділитися:

Падіння брата і сестри-підлітків з 24 поверху в Києві: поліція розслідує самогубство

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «самогубство» за фактом падіння брата та сестри з 24 поверху будинку у Дніпровському районі Києва в понеділок, 2 жовтня.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

Тіла загиблих дітей віком 18 та 17 років направили на судово-медичну експертизу. Правоохоронці встановлюють обставини трагедії, говорять у МВС.

Відео дня

Читайте також: Під Києвом чотирирічна дівчинка випала з вікна — Нацполіція

За даними слідства, підлітки випали з 24 поверху та загинули на місці від отриманих травм. Їхні тіла знайшли перехожі, які близько 12-ої й викликали поліцію.

Інцидент стався в одній із багатоповерхівок на вулиці Микільсько-Слобідська у столиці.

Редактор: Юлія Рябовіл

Теги:   МВС України Київ Самогубство Смерть

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.