Падіння брата і сестри-підлітків з 24 поверху в Києві: поліція розслідує самогубство
2 жовтня, 18:01 Поділитися:

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України з позначкою «самогубство» за фактом падіння брата та сестри з 24 поверху будинку у Дніпровському районі Києва в понеділок, 2 жовтня.
Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.
Тіла загиблих дітей віком 18 та 17 років направили на судово-медичну експертизу. Правоохоронці встановлюють обставини трагедії, говорять у МВС.
Відео дня
Читайте також: Під Києвом чотирирічна дівчинка випала з вікна — Нацполіція
За даними слідства, підлітки випали з 24 поверху та загинули на місці від отриманих травм. Їхні тіла знайшли перехожі, які близько 12-ої й викликали поліцію.
Інцидент стався в одній із багатоповерхівок на вулиці Микільсько-Слобідська у столиці.
Редактор: Юлія Рябовіл
Теги: МВС України Київ Самогубство Смерть
Читати далі
Источник