Ексбоєць UFC раптово помер у 45 років

Ексбоєць UFC раптово помер у 45 років 2 червня, 23:43

Ексбоєць UFC раптово помер у 45 років

Джей Сілва (Фото: FAME MMA)

Колишній боєць UFC Джей Сілва пішов з життя у 45 років.

Про смерть американця ангольського походження повідомила польська організація FAME MMA, яка стала останньою в його кар’єрі. Причини трагедії наразі не розголошуються.

Реклама

Читайте також: Помер у лікарні через дев’ять днів: футболіст збірної Греції загинув у 33 роки внаслідок автокатастрофи

Сілва виступав у важкій вазі та за кар’єру провів 27 професійних поєдинків, здобувши 12 перемог, 14 поразок і одну нічию.

У 2009−2010 роках він виступав у UFC, де поступився Сі-Бі Доллауею та Крісу Лібену. Також американець виходив у клітку під егідою Bellator і претендував на титул у KSW.

Серед його суперників у різні роки були Гектор Ломбард, Кендалл Гроув, Сем Елві та Мариуш Пудзяновський. Останній бій Сілва провів у квітні 2025 року, програвши Денису Лабригі.

Раніше повідомлялося, що боєць ММА Медет Жееналієв загинув, намагаючись врятувати дівчинку, яка тонула.

Перед цим бразильського бійця ММА Рожеріо Сілву Сантоса застрелили в місті Лукас-ду-Ріу-Верді.

Також в Бразилії під час купання в річці загинув боєць MMA Жеронімо дос Сантос, який перемагав зрадника України.

Крім цього, боєць ММА Айзек Джонсон помер у 31 рік після втрати свідомості під час бою.

Редактор: Олег Телюк

Теги:   UFC MMA Смерть

Реклама:

Загрузка… Реклама: Показати ще новини
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.