Обмеження посилюють. Укренерго змінило графіки відключень на 9 липня

9 липня, 12:01 Поділитися:

Обмеження посилюють. Укренерго змінило графіки відключень на 9 липня

У вівторок, 9 липня, із 14:00 обсяг обмежень електропостачання буде більшим, ніж в інші години упродовж доби.

Про це повідомляє НЕК Укренерго у Facebook. «Обленерго застосовують обмеження споживання протягом всієї доби. Зранку і до 14:00 застосовуються 2 черги графіків погодинних відключень. Далі – з посиленням спеки — планується застосовувати 3−4 черги», — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Читайте також:

Обмеження посилюють. Укренерго змінило графіки відключень на 9 липня

Вимкнуть одразу чотири черги. Укренерго змінило графіки відключень для всіх областей

Раніше повідомлялося, що 9 липня обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України. З 05:00 до 14:00 — обленерго мали застосувати застосовуватимуть 2 черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 — 4 черги графіків відключень, в інші години — 3 черги.

Також раніше повідомлялося, що з 22 березня поновилися російські масовані атаки на енергетичну інфраструктуру. З травня в Україні застосовуються обмеження споживання електрики.

11 квітня 2024 року внаслідок ракетного удару з боку Росії було повністю знищено Трипільську ТЕС у Київській області.

Центренерго втратило 100% генерації після знищення Трипільської ТЕС. У березні 2024 року ДніпроГЕС втратила обидві електростанції. Гребля витримала, а обладнання було зруйноване, відновлення ДніпроГЕС може зайняти роки.

У Харкові зруйнована ТЕЦ-5, відновити її – все одно що будувати нову, це теж завдання на кілька років.

Зміївська ТЕС (входить до Центренерго) зруйнована, вона також розташована в Харківській області.

Група ДТЕК (бенефіціар — Рінат Ахметов) заявила, що втратила 80% генерації.

Пошкоджено всі енергоблоки Бурштинської та Ладижинської ТЕС.

Пошкоджено газосховища на заході України.

Станом на 9 травня 2024 року дві ГЕС було виведено з експлуатації.

З 14 травня 2024 року в усіх областях України було запроваджено контрольовані аварійні відключення світла.

20 травня Укренерго заявила, що в Україні через російські обстріли пошкоджено всі великі тепло- і гідроелектростанції.

Читайте також:

1 червня РФ атакувала енергосистему України в п’яти областях. У ДТЕК повідомили про серйозне пошкодження двох своїх ТЕС. Це була шоста атака на енергосистему України з березня 2024 року.

20 червня Росія завдала нових ударів по енергетиці України, пошкодивши енергооб’єкти в чотирьох областях. На Вінниччині було влучання в об’єкт критичної інфраструктури. Крім того, Росія атакувала теплоелектростанцію ДТЕК. Обладнання серйозно пошкоджено.

8 липня 2024 року через ворожу атаку Київ залишився одразу без трьох підстанцій ДТЕК.

Редактор: Олена Коваленко

Теги:   Укренерго Відключення світла Енергетика Електрика

Читати далі
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.